Shqiptari në Gjermani del pozitiv me koronavirus, ka një mesazh për të gjithë

Blerim Meholli, që jeton në Gjermani është një tjetër shqiptar që ka dalur pozitiv me virusin COVID 19.

Meholli përmes një statusi në Facebook ka bërë të ditur se ai që tre ditë është në spital dhe se sot ka dalur pozitiv.

Reklame

Ai gjithashtu ka apeluar që të mos dilni në vende publike ku ka shumë njerëz.
Deri tani, në Gjermani janë konfirmuar mbi 1 600 të prekur, nga të cilët 3 persona kanë ndërruar jetë.

Postimi i tij: