Shyhrete Behluli flet mbi të vërtetën e operacioneve plastike (VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur dhe shumë e kërkuar e publikut mbarëshqiptar po vazhdon ta mbajë skenën në duar.

Shyhrete Behluli ndryshe si është quajtur edhe shpesh ikona e muzikës popullore, po pëlqeet për ditë e më shumë nga fansat e saj, kjo falë asaj që i ka qëndruar besnikë stilit të muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Por, këngëtarja nuk i ka qëndruar besnike veç stilit të muzikës, por edhe pamjes së saj natyrale siç ka thënë vetë ajo, duke hedhë poshtë gjitha aludimet që Shyhretja ka kryer operacione plastike.

E ftuar në ‘Prive’ në rubrikën ‘Kutia e pyetjeve’ ajo është pyetur se a ka operacione plastike, dhe ja si përgjigjet:

‘Nuk jam kundër operacioneve plastike, por nuk e kam parë të nevojshme me bo operacione se po m’doket skom nevojë hala. Kështu që, jo nuk kom operacione plastike me pas nevojë nashta mu kish mbush mendja por për momenti, jo‘.

Por, ju sa i besoni?/Kosovarja/