Shyhrete Behluli me linja p erfekte edhe në fustan të ngushtë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë një emër i njohur në skenën muzikore.

Ajo që një kohë të gjatë iu ka ofruar publikut këngë me tekste të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Përveç kësaj ajo dallohet për pamjen fizike, edhe pse në moshë nuk ua lëshon rrugën vajzave të reja. Në imazhin e fundit Shyhretja me fustan të ngushtë duket perfekte me linjat trupore.

Se sa bukur po i rri dhe sa e veçantë duket, e zbulon imazhi në vijim. /Kosovarja/