Si do reagoj Haradinaj, kur ti sheh këto fotografi të gruas së tij (FOTO)

Advertisment

Bukuroshja Lola është mjaftë e njohur dhe e ndjekur nga audienca shqiptare.

Ajo cilësohet si femër tejet e zonja me plotë sharmë e stil unik, duke marr vëmendjen me secilin postim në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve duket se I kushton kohë të mjaftueshme vetes, ku shfaqet në top formë si gjithmonë.

Në sy bien linjat trupore e cila ngjason në peshk, duke gëzuar linja të bollshme.

Nuk përton të ekspozohet edhe në fustane të shkurtra ku kësaj radhe goditi më një postim të tillë.

Duke vënë në fokus pasuritë trupore ajo po shkëlqen edhe kësaj radhe./Kosovarja/