Si ndalet Lionel Messi? Shkund përsëri Granadan me një supergol nga gjuajta e lirë (VIDEO)

Si ndalet Lionel Messi? Shkund përsëri Granadan me një supergol nga gjuajta e lirë

Lionel Messi ka shënuar edhe golin e dytë personal dhe të tretin për Barcelonën kundër Granadas.

Reklame

Superylli argjentinas qëlloi cakun me një goditje precize zhagas nga gjuajtja e lirë në minutën e 42-të.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com