Si quhet partneri i Anxhela Peristerit? Këngëtarja pranon lidhjen shumëvjeçare

Advertisment

Mbrëmjen e së shtunës e gjithë vëmendja është tek “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Një ndër sfidat më të preferuara është edhe “Ndaje ose pije” ku shpesh herë personazhet vendosin të zbulojnë të vërtetat e tyre, por disa u shpëtojnë pyetjeve pikante, si Anxhela Peristeri.

Reklame

Megjithëse nuk mohoi lidhjen shumëvjeçare, këngëtarja vendosi të pijë pijen e shpifur dhe të mos tregonte emrin e personit që i ka rrëmbyer zemrën.

Top Channel