Si rrallëherë, Soni Malaj shfaqet krah të dashurit (FOTO)

Soni, një nga këngëtaret shqiptare më të njohura për zërin dhe paraqitjet e saj artistike nuk ka së si të mos përflitet edhe për jetën e saj private.

Ndonëse mban të mbyllur hermetikisht këtë aspekt duke mos e diskutuar në media, ajo është në lidhje me biznesmenin nga Tirana, Kelvinin.

E si rrallë herë, në llogarinë e saj në Instagram, postoi një foto të tyre bashkë në Instastory, ku dyshja duken shumë të dashuruar krah njëri tjetrit. /Prive.al