Si u përjetuan lëkundjet e tokës në Shqipëri live në emision (VIDEO)

Lëkundjet e tërmetit me magnitudë 4 pikë 9 të shkallës rihter go ditën mbrëmë Shqipërin, ndërsa fatmirësisht deri më tani nuk raportohet për dëme materiale.

Teksa epiqendra ishte Bubq, padyshim që tërmeti u ndje fuqishëm në Durrës dhe në Tiranë dhe jo vetëm.

Reklame

“Një tërmet, ok! Jemi live. Përjetuam një tërmet jo të vogël ne këto momente qe flasim.
Nuk ishte një termet i lehte.

Besoj se ishte termet qe u ndje fort ne studio. Presim raportimet e gazetarëve se për çfarë tërmeti behet fjale. Ishte termet i shkurtër.”, tha Balla. Për më tepër shihni momentet e fiksuara nga kamera në studion e ‘News24’.