Siç nuk e keni parë, Rudina Hajdari “e qaka” vallen e Tropojës

Rrallë herë njerëzit e politikës zgjedhin që të heqin ‘kostumin e politikanit’ dhe të dalin në një tjetër formë.

Por këtë gjë sot e ka bërë deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari, e cila teksa ka marrë pjesë tek ‘E Diell’, në Top Channel, ka kërcyer një pjesë nga vallja e Tropojës.

Dhe siç shihet në video, Rudina e “qaka” vallen e famshme.

Hajdari e ka kërcyer vallen me gazetarin Ervin Kurti dhe sikurse e quan edhe ai kërcimi ishte “Top of the Top”, ndërsa thotë: “Zëre sikur isha në dasmën e saj”.

Më poshtë keni videon: