Situata e rënduar me koronavirus në vendin tonë, por shikoni ku ka shkuar Leonora (FOTO)

Advertisment

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Reklame

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka shkuar në Brezovicë./ORAinfo/