PO NDODH TANI/ Biden i flet popullit pas pushtimit të senatit amerikan (LIVE)

Joe Biden në një konferncë urgjente për shtyp bëri thirrje që qytetarët të ndalojnë protestat e tyre, por apelin kryesor e pati me presidentin në detyrë Donald Trump.

“Ky është një kaos i cili duhet të përfundojë tani. Donald Trump dil tani live në televizionin kombëtar dhe jepi fund këtij kaosi. Jam i shokuar që kombi ynë që ka qenë fanar ndriçues për demokracinë ka përfunduar kështu”, tha ai.

Reklame

Top Channel

https://youtu.be/f437y6UVjD8