Skandal në “Big Brother”: Iliri thotë se qytetarët e Kosovës nuk janë shqiptarë

Banori i shtëpisë shpesh ka marrë vëmendje me deklaratat e tij brenda shtëpisë.

Balerini i njohur, Ilir Shaqiri krahas momenteve të bukura ka pasur edhe debate të forta, shkruan lajmi.net.

Teksa po qëndronin në oborrin e shtëpisë, banorët kanë diskutuar teksa Iliri i drejtohet Dagz se është kosovarë dhe jo shqiptarë.

Ndryshe, kjo deklaratë e balerinit mori vëmendje edhe në rrjete sociale duke u shpërndarë me të madhe nga faqet e ndryshme.

Theksojmë se, Iliri është njëri nga banorët e pëlqyer nga publiku shqiptarë dhe kosovar, madje shpesh është vlerësuar edhe si i preferuari i publikut./Lajmi.net

VIDEO:

https://lajmi.net/wp-content/uploads/2022/01/video-1641920255.mp4?_=1