Sonte Grubi përballë Dudushit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi sonte me fillim në ora 21.00 do të jetë mysafir në emisionin “Spotlight” me moderatorin Alban Dudushi në televizionin Vizion Plus në Tiranë.

Në Spotlight sonte do të debatohet mbi çështje që kanë të bëjnë me situatën aktuale politike kapur nga një aspekt më ndryshe.