Sonte përsëritet finalja e Kupës së Botës

Sonte do të luhen ndeshjet e radhës në Ligën e Kombeve, në Ligën A dhe C.

Vëmendja më e madhe është në Francë. “Gjelat” nga ora 20:45 do të ndeshen me Kroacinë në ndeshjen e radhës në kuadër të Ligës së Kombeve.

Reklame

Në vitin 2018-të, këto dy kombëtare ishin ndeshur në finale të Ligës së Kampionëve.

Tjetër ndeshje interesante është ajo mes Suedisë dhe Portugalisë. Po ashtu Danimarkë Angli është ndeshje interesante. /Indeksonline/