Stresi e godet me grushta kryebashkiakun Erion Veliaj (VIDEO)

Reperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit Stresi është përfshirë në një incident me kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Bledi Mane, sipas të cilit në ambientet e jashtme të restorantit të njohur Piazza në Tiranë, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj sapo i shpëtoi një sulmi të dhunshëm.

Reklame

“Këngëtari i repit i njohur me emrin e artit Stresi i doli para dhe filloi ta godiste me grushta por rojet e sigurisë e kanë mbrojtur kryebashkiakun” shkruan ai.

Kjo ngjarje pason deklaratën poshtëruese të Erion Veliajt i cili ofendoi publikisht në media djemtë shqiptarë duke i etiketuar me fjalën “Zdromsa”

VIDEO:

https://www.instagram.com/p/CBi1lOHJJxv/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again