Stresi ka diçka për të thënë për rolin e Edi Ramës në filmin “I love Tropoja”

Stresi ka dy fjalë për projektin e ri filmik të Ermal Mamaqit.

Të mërkurën në Pallatin e Kongreseve në Tiranë u dha premiera e filmit “I love Tropoja” nga Ermal Mamaqi, shkruan lajmi.net.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Filmi po vazhdon të shfaqet në kinema, ndërsa deri tani ka pranuar shumë komente pozitive.

Por, kishte edhe nga ata që ende pa e shikuar filmin hodhën kritika në drejtim të producentit, e për këtë gjë reperi Stresi ka disa fjalë.

“I Love Tropoja Shikojeni Pastaj Gjykojeni … Te dashur PaTriote eshte vec nje filem i bukur dhe plot komedi un ju ftoj ta shikoni dhe ju besomni qe do ju pelqej”, tha ndër të tjera reperi.

Ndërsa, për rolin e Edi Ramës në film ai shtoi “Un e di ku e keni hallin hahahahhssh Po Kryeministri i vet shpallur kryeminister ka dale ne filem pik per pik sic eshte ne jeten reale sdo habiteni perkundrazi ??? . Ndaj ju bej thirrje ta shikoni sepse ja vlen . Un E dua Tropojen Sepse Jam Tropojan e Gashjan Ne Gjak Por Eshte vec nje filem Komedi ermalmamaqiofficial arjolademiri punë e mirë”.