Suarez mëson të ardhmen, Koeman vë veton!

Advertisment
HTML Image as link

Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez duket se ka mësuar të ardhmen e tij.

TV3 shkruan se uruguiani mund të mbetet në klub, pasi trajneri Ronald Koeman e do që të qëndroj.

Reklame

Tekniku holandez është bindur në paraqitjet e lojtarit në stërvitje. Ai u ka kërkuar drejtuesve të klubit që ta mbajnë futbollistin sërish në Camp Nou.

Suarez është miku i ngusht i Messit dhe largimi i tij nga Barcelona mund të sillte probleme edhe për argjentinasin.

Kapiteni Leo Messi tash më me shumë mundësi do të ketë sërish në skuadër personin e tij të besuar.