Supë me fileta pule për iftar, vetëm 20 minuta dhe e ke gati (VIDEO)

Advertisment

Sot do tju tregojme nje recete te shpejte te supes me filete pule per iftarin e 11-të

Receta:

Reklame

500 gr Fileto Pule  ,1 Qepe  ,1 Limon ,1 Veze
1 luge gjelle Miell Gruri  ,1 luge gjelle ereza Vegeta  ,Majdanoz sipas deshires