Super Bajrami, shqiptari befason Interin dhe feston me shqiponjë (VIDEO)

Bajrami ka befasuar Interi. Shqiptari ka realizuar golin e barazimit për Empolin në ndeshjen ndaj Interit për Kupën e Italisë.

Mesfushori me një veprim mjaft të bukur brenda zonës me të majtën nuk fal. /albeu.com/

Reklame