Supergol i Shaqirit (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Xherdan Shaqiri ka shënuar një supergol sonte në Carabao Cup kundër Lincoln City

Shaqiri startoi për Liverpoolin pas një kohe të gjatë dhe ky startim bëri që ai të kthehet me një supergol të shënuar nga goditja e lirë.

Reklame

Ishte një gol që zakonisht i shënon Shaqiri, me goditje të forta jashtë zonës duke shënuar një gol të bukur në anën e djathtë të portës.