3.3 C
Tetovo
Sunday, November 22, 2020
Home Tags Khabib

Tag: khabib

Lajmet e fundit

Huduti për Halil Kastratin e Elvis Naçin: Vendi i tyre nuk...

Islamologia, Ikballe Huduti ka kritikuar hoxhollarët Halil Kastratin dhe Elvis Naçin për mënyrën se si e bëjnë bamirësinë ndaj njerëzve në nevojë, transmeton Periskopi. Ajo...