Takimi Kurti dhe Mustafa, ky është lajmi që vjen nga Vetëvendosja

Advertisment

Albin Kurti dhe Isa Mustafa as sonte nuk janë marrë vesh që të bashkëqeverisur

“Në kuadër të rifillimit të bisedimeve, në takimin e sotëm ndërmjet Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, pati përafrim”,

Reklame

thuhet në njoftimin e tyre për media, transmeton Insajderi.

“Takimi i radhës drejt marrëveshjes për koalicionin qeverisës LVV-LDK është nesër”.