Taravari: Ndryshimi po vjen të fala nga Gostivari (FOTO)

Sonte kryetari i ASH-së, Ziadin Sela, dhe sekretari i përgjithshëm si dhe shef shtabi i ASH-së Arben Taravari për zgjedhjet e 12 prillit kanë mbajtur tubim para qytetarëve të Gostivarit. Pas këtij numri kryetari i Gostivarit, Arben Taravari thotë po vjen Ndryshimi me 12 Prill, përcjell TS.

“Ndryshimi po vjen! Të fala nga Gostivari” ka shkruar shkurt Arben Taravari.