Taravari: Nëse largohet Sela, largohem edhe unë (VIDEO)

“Nëse njëri largohet e shoh të logjikshme që duhet bashkë të dy të shkojmë. Unë dhe Ziadin Sela jemi si një paket” – tha në Click Plus në TV21, Arben Taravari.

 

Reklame

Taravari: #ZiadinSela lider i pakontestueshëm i #ASH! Nëse njëri largohet, largohemi të dy! Jemi si pako në parti

Gepostet von TV21 am Montag, 19. Oktober 2020