Taravari përkrah Albinin: Fitorja e radhës do të jetë më e madhe

Arben Taravari ne rrjetin e tij social ka komentuar ngjarjet e fundit ne Kosove, ku LDK deshiron prishjen e koalicionit me VV pas shkarkimit te Agim Velut nga Albin Kurti

Ai shkruan:

Reklame

Thjesht, Ndryshe! Me Dinjitet dhe Krenari! Fitorja e rradhës do të jetë edhe më e madhe! Eshtë koha e politikave të reja! (Arben Taravari)