Tayna sonte vesh uniformën e UÇK-së (Video)

Tayna është njëra ndër reperet më të njohura në vend.

Reperja është njëra ndër artistet më të angazhuara dhe më të kërkuara të show bizit shqiptar, këtë e ka bërë të ditur vet ajo, duke thënë se ajo përformon në tri koncerte brenda ditës, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Tayna sot shfaqet para publikut me një stil krejt ndryshe nga se e kemi parë ndonjëherë.

Ajo është shfaqur me uniformën e UÇk-së të dizajnuar sipas stilit të vet.

E bukur Tayna, e bukur edhe uniforma apo ajo? /Kosovarja/