Tërmet i fuqishëm godet Shqipërinë, ja epiqendra dhe sa ballë ishte (FOTO)

Një tërmet i fuqishëm sapo ka goditur Shqipërinë. Tërmeti është ndjerë i fuqishëm në Tiranë duke shkaktuar panik tek qytetarët.

Nga informacionet e para mësohet se tërmeti ishte i shkallës 5.4 righter, me epiqendër në Durrës. /albeu.com/

Foto: