Tërmet i ri në Kroaci, ndodhi derisa gazetari raportonte drejtpërdrejtë (VIDEO)

Një tërmet i ri më magnitudë 3.3 të shkallës Rihter është regjistruar në Kroaci. Kjo ndodhi derisa gazetari i TV Nova ishte duke raportuar drejtpërdrejtë për shtëpitë e dëmtuara dhe lagjet që nuk kanë energji elektrike.

VIDEO: https://video.dnevnik.hr//2021//01//04//5ff362a65da86_62013059-2.mp4?_=1

Reklame