Tërmeti shkund Shqipërinë, dridhet dhe Maqedonia e Veriut

Advertisment
HTML Image as link

Një tërmet me lartësi prej 4.2 të shkallës Rihter u regjistrua në Shqipëri këtë pasdite.

Tërmeti u ndie edhe në Maqedoni. Epiqendra ishte në një thellësi prej 10 km.

Reklame