Ndëron jetë 57 vjeçari nga fshati Gllogjë, pasi bie nga skelet

Advertisment

Një 57 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga skelet për punime të ndërtimtarisë.

Policia e Tetovës njofton se ngjarja është raportuar sot rreth orës 07:35 ndërsa ngjarja ka ndodhur në fshatin Zhelinë të Tetovës.

Reklame

Viktima është identifikuar dhe bëhet fjalë për shtetasin R.A, 57 vjeç nga fshati Gllogjë.