Tetovë, treni godet veturën lëndohen dy banorë nga Poroji (VIDEO)

Advertisment

Aksident komunkacioni në fshatin Poroj. Treni godet një veturë në një vendkalim hekurudhor. Nga aksidenti të lënduar janë B.S 22 vjeç dhe B.N 39 vjeç që të dy banor të fshatiti Poroj. Që të dy janë jashtë rrezikut për jetë.

Banorë pritet të dalin në protesta për shkak se vendkalimi nuk ka mbrojtëse, raporton gazetari i Tv21 nga tereni.

Reklame

 

Tetovë treni godet një veturë, lendohen dy persona

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 13. August 2020