Tetovë: Vetura rafshon çdo gjë në rrugën afër shkollës së mjekësis (video)

314

Mbrëmë para mesnate një veturë si pasojë e shpejtësisë së madhe ka go ditur shtyllën dhe disa druj në hapësirën që ndan rrugët një kahëshe në bulevardin Ilinden pranë shkollës së mesme të mjekësis, informon portali “tetova1”.

Nga videoja që është dërguar në adres të portalit “tetova1” mund të shihet vetura që qëndron e ndalur në mes të dy rrugëve dhe disa druj të rafshuar në këtë rrugë.

Informatat e para thonë se deri të ak sidenti ka ardhur si pasojë e shpejtësis së madhe të veturës.

Për fatë të mirë vetura nuk ka go ditur automjete tjera që në atë kohë lëviznin në rrugë. /tetova1/