Thaçi flet për përmbysjen e madhe në Maqedoni dhe akuzat për ish-komandantët e UÇK (VIDEO)

Advertisment

Në emisionin Top Talk kreu i Partise Demokratike Shqiptare ne Maqedoni, Menduh Thaçi ka folur për përmbysjen e madhe në Maqedoni dhe akuzat për ish-komandantët e UÇK.

Ai gjithashtu shpalosi platormen e tij politike ne garen per zv kryeminister te Maqedonise si dhe foli reth zgjedhjeve, gjendjes aktuale politike dhe ndodhive te fundit në vend.

Reklame