Thaçi i thotë këto gjëra për Kasamin, Ahmetin dhe Selën (VIDEO)

Menduh Thaçi sonte ka prezantuar kandidatet per deputet nga PDSH ne gjitha zonat zgjedhore.

Ai gjithashtu ne fjalimin e tij nuk i kurseu edhe kundershtaret e tij politik duke ju thene disa fjale per secilin prej te Ali Ahmeti e deri te Ziadin Sela.

Reklame

Për më shumë ndiqeni VIDEON e kryetarit te PDSH nga konventa e sontme në Tetovë.