Thaçi nga Kamjani dhe Piroku: Do ta rimëkëmbim ekonominë në vend (VIDEO)

Kreu i Partise Demokrartike Shqiptare, njëherit bartës në listën zgjedhore numër VI, Menduh Thaçi me Zemri Asanin, dje zhvilluan takime me banorët e Kamjanit dhe Pirokut.

“Pas konstituimit të qeverisë duhet të kërkohet borxh nga shtetet mike dhe institucionet ndërkombëtare. Të investohen produktivisht në luftimin e virusit dhe rimëkëmbjen e ekonomisë.”, tha Thaçi.

Thaçi gjithashtu dje zhvilloi aktivitete edhe në Bogovinë, Reçicë e Madhe, Teqe – Tetovë. /zhurnal/