Tifozi thyen TV kur kupton se Benzema s’ka fituar asnjë çmim (video)

Lionel Mesi fitoi “Topin e Artë” për herën e shtatë në karrierë, derisa francezi Karim Benzema, u rendit i katërti pas argjentinasit, Levandovskit dhe Zhorzhinjos.

Kjo i është dukur e papranueshme një tifozi, që kur pa renditjen edhe theu pajisjen televizive.

Reklame

Në një video të publikuar në “Tëitter” vërehet tifozi duke bërtitur me të madh dhe pastaj kur del Zhorginho në pozitën e tretë, e peson aparati televiziv.