Tom Cruise 60 vjeç, aktori hidhet me motor nga 150 metra lartësi (VIDEO)

Advertisment

Tom Cruise ka treguar edhe një herë tjetër se nuk ka misione të pamundura për të. Aktori 58-vjeçar është hedhur nga 150 metra lartësi me një motor, gjatë xhirimeve të filmit të radhës së sagës “Mission Impossible”.

Ky do të jetë filmi i shtatë me protagonist Tom Cruise, i cili, sipas “Mail on Sunday”, u ka thënë miqve të tij se në moshën 60-vjeçare nuk do të bëjë më nga këto akrobacira nëpër sheshxhirime.

Reklame

Mendohet se Tom Cruise do të xhirojë edhe një film tjetër pas këtij, që do të jetë i teti dhe i fundit i sagës së suksesshme “Mission Impossible”. Këta filma që kanë nisur në vitin 1996 kanë grumbulluar deri më sot rreth 2,7 miliardë dollarë në të gjithë botën.