Trajneri Gjoka e mer përgjegjësinë e humbjes nga Boreci (VIDEO)

Shefi i stafit teknik nuk fsheh dëshprimin nga paraqitja e skuadrën në sfidën në Veles.

Sot ishte një ndeshje jashtëzakonisht e keqe nga ana jonë ,Duhej të ishim shumë më të përgjegjëshëm, por gabuam, Më vjen keq për paraqitjen dhe unë marr përgjegjësinë sot

Reklame

Kuqezinjtë lënë pasdite dëshpëruese në Veles, ku u mundëm 4:2 nga Boreci në duelin e vlefshëm për xhiron e 22-të në Ligën e Parë të futbollit të Maqedonisë së Veriut. Paraqitja dhe rezultati nuk ishte aspak në drejtim me pritjet e të gjithëve në taborin kuqezi, ndërsa edhe trajneri Gjoka pas ndeshjes nuk fshehi dëshpërimin nga epilogu i kësaj ndeshje.