Trëndafila të kuq ku shkruhet ‘Të dua’ dhe unazë në gisht, çfarë po ndodh me Çiljetën dhe portierin Hoxha?

Prej shumë kohësh, Çiljeta dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha janë në një lidhje dashurie.

Fillimisht lidhja e tyre u mbajt e fshehtë, por ata e bënë publike duke mos i rezistuar dot postimit të fotove në rrjetet sociale.

Së fundmi Çiljeta ka hedhur një foto në “Instagram”, ku shihet e veshur me një fustan të kuq të gjatë dhe me një dekolte të hapur që e tregon shumë sensuale.

Pranë saj ndodhet një tufë me trëndafila të kuq, ku shkruhet “Të dua” dhe në gishtin e këngëtares shihet një unazë.

FOTO: https://www.instagram.com/p/B8UMaApAF9A/?utm_source=ig_embed