Tuna ”çmend” fansat me videon e fundit (VIDEO)

88

Këngëtarja e njohur shkupjane Tuna po vazhdon të konsiderohet ‘zogu’ ma i mirë prej krejtve, ashtu siç edhe e tha në këngën e saj vet ajo.

Ajo cilësohet si një ndër këngëtaret më të zjarrta dhe energjike që çdo herë i ka sjellë publikut eksplozivitet dhe origjinalitet, shkruan “Kosovarja”.

Pas hiteve të shumta, radha i erdhi albumit të saj i titulluar “Fortuna’ ajo që e ngriti akoma më shumë këngëtaren para syve të publikut.

Por, Tuna nuk u ndal më kaq. Pas albumit ajo solli edhe projekte tjera të cilat po dëgjohen e pëlqehen mjaft shumë.

Me gjasë këngëtarja prapë është në përgatitje të diçkaje të re, ku po ndan postime të ndryshme.

E ajo çka mori vëmendje në postimin e saj të fundit ishte gjoksi i saj të cilin këngëtarja e ekspozonte haptazi.

Kjo është pra Tuna, që djeg si zjarr./Kosovarja/.