Tuna nënë e lumtur e dy djemve , sot vizituan kopshtin zoologjik në Shkup (Foto)

Ka pak kohë prej kur Altuna Sejdiu- Tuna është bërë nënë për herë të dytë e një djali, që e quajti Zen.

Tuna njihet dhe vlerësohet si një nga këngëtaret më të mira të estradës shqiptare, e cila për vite me radhë arriti të sjellë shumë hite, por edhe të thyejë shumë tabu, shkruan “Kosovarja”.

Ajo tashmë po e shijon edhe suksesin më të madh në jetë, atë e të qenurit nënë e lumtur dhe shumë e përkushtuar.

Këngëtarja si nënë e dy djemve në kohët moderne, po ia del shumë mirë me rritjen e shëndoshë të tyre, duke lënë kështu anash karrierën e saj, për t’iu qëndruar afër atyre.

Sot (e mërkurë), djali i vogël Zen ka mbushur 1 muaj jetë dhe mami Tuna sigurisht ka sjellë për ndjekësit e saj në rrjete sociale fotografi ekskluzive me Tianin dhe Zenin.

Imazhe të ëmbla. /Kosovarja