Tuna tregon se si do duken njerëzit gjatë verës me koronavirus (foto)

Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdi, nëpërmjet publikimit të disa Instastory, po bëhet aktive në komentimin e gjendjes aktuale në vend pas përhapjes së koronavirusit.

Mirëpo këtë po e bën bazuar në batutat e imazhet qesharake që janë duke qarkulluar në rrjet.

Së fundmi është tallur me maskat dhe e ka publikuar një imazh të një çifti i cili ‘tregon’ qe sivjet vera mund të jetë ndryshe se çdo vit tjetër pasi pjesa ku mbahen maskat nuk do të mund të kapë rreze dielli.

 

Në ndërkohë duket se edhe ajo po qëndron e izoluar në mënyrë që të jetë e sigurtë së bashku me familjen.