U arr estua nga policia, ja çka thotë Krenar Osmani

Advertisment

43-vjeçari që mbrëmë u arr estua në Tetovë, nën dyshimin se u vuri flakën 2 veturave të EVN-së, është Krenar Osmani.

Ai për TV21 konfirmon arr estimin e tij dhe se është mbajtur në stacionin policor deri në orët e hershme të mëngjesit.

Reklame

Sipas Osmanit arsyeja e arr estimit të tij është statusi që ka shkurar në Facebook: “Doni lojë, lojë do kemi”.

“Jam ndaluar. Do të vazhdohet me procedurë të rregullt gjyqësore. Më ngarkojnë për vepër pe nale për djegien e dy makinave të EVN-së” tha Osmani për TV21.