U arrestua nga policia personi që dyshohet se la të vdekur kalimtarin në Zhelinë

Mbrëmë gjatë natës është është arrestuar autori i dyshuar që shkaktoi aksidëentin me pasojë vdekje të 50 vjeçarit nga Zhelina.

Rreth orës 23:30 në Zhelinë mbrëmë ndodhi një aksident që sipas informatave jozyrtare i qëllimshëm pasi autori 46 vjeçar dhe i ndjeri kanë qenë në një mosmarrëveshje!

Autori është në mbajtje nga policia ku pritet që Prokurori ta merr në pyetje!