U bënë “viral” nëpër rrjete sociale, sonte i bëjnë diss Taynas dhe Rinës (VIDEO)

Ka filluar sezoni i ri i n’Kosovë Shoë. Këtë të dielë mysafirët e parë kanë qenë, Faik Zogaj, veteran lufte i cili ka shpjeguar se jeton në kushte tejet të vështira dhe që dy muaj nuk ka rrymë në shtëpi.

Mysafir tjetër ka qenë Arbnora Ademaj, ish Miss Kosova e cila së fundi do të jetë pjesë e disa projekteve televizive ne Turqi.

Dy të rinjë të tjerë nga Ferizaj, të cilët kohën e fundit u bënë hit në rrjete sociale me stilin e këndimit të tyre rap, kanë qenë pjesë e këtij emisioni ku ata i bënë një diss këngëtarëve të skenës së muzikës. Bëhet fjalë për Tayna dhe Rinën.