U KRY! Mbappe në Real Madrid!

48

Ylli i Francës dëshiron që të bëjë një lëvizje te Real Madrid.

#

Kylian Mbappe, është vendosur të refuzojë çdo ofertë të kontratës së ardhshme nga Paris Saint-Germain për të provuar dhe lehtësuar një transferim te Real Madrid, pretendon El Chiringuito, përcjell ORAinfo.

Raportohet se nëna e Mbappe, e cila vepron si përfaqësuese për të, ka konfirmuar se asnjë ofertë kontrate nga pala e Ligue 1 nuk do të konsiderohet.

Sidoqoftë, Mbappe ka ende tre vjet të mbetura në marrëveshjen e tij aktuale./ORAinfo/