“U kry për sonte”, Haxhiu dhe Konjufca përmbyllin ditën e zgjedhjeve

Komisioni Qendror Zgjedhor është duke vazhduar me numërimin e votave të zgjedhjeve nacionale të zhvilluara gjatë ditës së sotme.

Në bazë të rezultateve të deritanishme, Lëvizja Vetëvendosje fiton bindshëm zgjedhjet e njohura si të 14 shkurtit.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Pas kësaj ka reaguar zyrtarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu.

Ajo publikoi disa fotografi me zyrtarët e kësaj partie, ndër ta edhe Glauk Konjufca, transmeton lajmi.net.

Të gjithë shihen të lumtur pas arritjes së këtyre rezultateve të zgjedhjeve të zhvilluara sot./Lajmi.net/