U shpall gruaja me trupin më të bukur në botë, bukuroshja publikon fotot e rinis

Advertisment

Bukuroshja britanike, Kelly Brook, ka hapur arkivin e saj të fotografive, teksa po qëndron e izoluar, për t’u mbrojtur nga koronavirusi.

Ajo që shkencëtarët e kanë cilësuar si “gruan me trupin më të përkryer në botë” ka publikuar në Instagram një fotografi të rinisë së saj.

Reklame

Modelja dhe aktorja 40-vjeçare”>40-vjeçare shfaqet gjysmë e zhveshur, në një pozë mjaft joshëse, në fotografinë e viteve të 90-ta, teksa reklamon gjoksin e bollshëm