U tha se 21 vjeçarja humbi jetën nga koronavirusi, dalin përgjigjet për familjarët e saj (VIDEO)

E gjithë familja e viktimës më të re në moshë nga covid 19, 21 vjeçares kanë rezultuar negativ pas realizimit të tamponeve 13 ditë pas shtrimit të vajzës më të re të familjes.

E motra e saj në 20 korrik në një intervistë për Top Channel tregoi gjithë ecurinë e ngjarjes se si e motra u shtrua në spital e deri në momentin kur u njoftuan për ndarjen e saj nga jeta, por mbi të gjitha kërkonte një përgjigje se pse asaj të ëmës të atit dhe të fejuarit të saj iu bë tamponi 13 ditë më vonë.

Reklame

3 ditë pas kryerjes së tamponeve Top Channel ka mësuar se të gjithë kanë rezultuar negativ dhe nuk janë të prekur nga Covid-19./tch