UEFA merr vendim drastik për shkak të koronavirusit

UEFA merr vendimin drastik.

Champions dhe Europa League do të ndërpriten për të shmangur përhapjen e koronavirusit ndërmjet lojtarëve.

Reklame

Në komunikatën per mediat UEFA thekson se duhet të analizojë situatën me koronavirusin për të lajmëruar se kur do të luhen ndeshjet e mbetura.